Nabídka - prodej samotných fotografií, finálních fotoobrazů a dat 

Mít doma malý kousek přírody je snem snad každého člověka. Nabízím Vám možnost se alespoň trochu k tomuto přání přiblížit prostřednictvím nákupu fotografií na mém webu. Fotografie můžete vybírat prostřednictvím galerií FOTO NOVINKY, FOTOBANKA, GALERIE nebo FOTOGRAFOVANÉ DRUHY. Pod každou fotografií je odkaz na objednávkový formulář. Ten Vás intuitivně provede podle toho jaké je Vaše přání a jak by měla Vaše fotografie vypadat. Určitě tu nenajdete vše, abych splnil všechna Vaše přání a sny. Přesto jsou fotografie stále doplňovány o nové druhy a motivy. Není proto problém se do fotobanky vracet a případně najít svoji vysněnou fotografii.

Způsob zhotovení fotografií

Fotografie jsou zhotoveny ve špičkové fotolaboratoři THALIA PICTA. Tato laboratoř disponuje nejlepší tiskovou metodou v současné době a to osvitem digitálních dat na zařízení OCÉ Lightjet. Následně je fotografie opatřena ochrannou laminací pro samotnou ochranu tisku a také kvůli zachování barevné stálosti. Tím máte jistotu, že fotografie vydrží několik desítek let v perfektním stavu. Fotografie jsou tištěny na kvalitní fotopapír Kodak Endura lesk/polomat.

Adjustace fotografií, jakou variantu fotografie zvolit

- Zákazník si může koupit jen samotnou vytištěnou fotografii na fotografickém fotopapíře Kodak Endura lesk/mat. Možnost varianty s ochrannou laminací a bez.

- Další možnosti je nákup samotné fotografie nalepené na desce KAPA. Fotografie je vytištěna na kvalitním fotografickém fotopapíře Kodak Endura lesk/polomat/mat a je opatřena ochrannou laminací. Nebo bez laminace.

- Jako nejvhodnější řešení doporučuji objednání finálního fotoobrazu. Fotografie je vytištěna na fotografickém fotopapíře Kodak Endura lesk/polomat/mat, opatřena ochrannou laminací a nalepena na desku KAPA. Fotografie je zarámována do kvalitního hliníkového rámu NIELSEN.

- Pro ty z Vás co preferují přírodní materiály je možnost nákupu fotografie vytištěné na fotografický fotopapír Kodak Endura lesk/polomat/mat, která je následně zasazena do kvalitního dřevěného rámu českého výrobce LIRA v Českém Krumlově. Je možno volit variantu, kdy je fotografie nalepena na desce KAPA, opatřena ochrannou laminací a vsazena do dřevěného rámu. Další volbou je adjustace fotografie do pasparty a dřevěný rám je opatřen sklem. Barvu rámu si zvolí každý zákazník sám, nebo po dohodě vyberu osobně vhodnou barvu k motivu na fotografii.

- Tisk fotografií na plátno. Jako materiál je použito stroprocentní plátno (canvas), které je vypnuto na malířském klínovém rámu. Plátno je pak opatřeno pružným polomatným laminovým lakem.

- Zákazník si kupuje pouze data a fotografii si zhotovuje vlastní cestou. Cena za konkrétní vybranou fotografii zákazníkem bude určena po zpracování nabídky.

Ceníky

Ceník samotných tištěných fotografií:

Zákazník si kupuje pouze samotnou fotografii vytištěnou na kvalitním fotografickém papíře Kodak Endura lesk/polomat/mat a sám si zvolí způsob její adjustace. Fotografie může být na přání opatřena ochrannou laminací.

Formát fotografie Cena fotografie
30 x 20 300,-  Kč
30 x 40 500,- Kč
30 x 45 600,- Kč
60 x 40 1200,- Kč
75 x 50 2000,- Kč
80 x 60 2200,- Kč
90 x 60 2400,- Kč
100 x 70 3000,- Kč

Ceník fotografií nalepených na desce KAPA:

Zákazník si kupuje pouze samotnou fotografii vytištěnou na kvalitním fotografickém papíře Kodak Endura lesk/polomat/mat, která je nalepená na desce KAPA. Pro fotografie do velikosti formátu 90 x 60 je vhodná síla desky KAPA 5 mm. Pro větší formát fotografií pak síla desky KAPA 10 mm. Fotografie může být na přání opatřena ochrannou laminací

Formát fotografie: Cena fotografie:
60 x 40 1700,- Kč
75 x 50 2200,- Kč
80 x 60 2500,- Kč
90 x 60 2700,- Kč
100 x70 3500,- Kč

Ceník hotových fotografických obrazů v hliníkovém rámu NIELSEN:

Zákazník si kupuje již zarámovanou fotografii v hliníkovém rámu NIELSEN, nalepenou na desce KAPA a opatřenou ochrannou laminací pro zachování barevné stálosti. Fotografie je tištěna na kvalitní fotografický fotopapír Kodak Endura lesk/polomat/mat.

Formát fotografie: Cena fotografie:
60 x 40 3500,- Kč
75 x 50 4000,- Kč
80 x 60 4500,- Kč
90 x 60 4600,- Kč
100 x 70 5500,- Kč

Ceník hotových fotografických obrazů v dřevěném rámu LIRA:

Zákazník si kupuje již zarámovanou fotografii v dřevěném rámu LIRA, nalepenou na desce KAPA a opatřenou ochrannou laminací pro zachování barevné stálosti. Fotografie je tištěna na kvalitní fotografický fotopapír Kodak Endura lesk/polomat/mat.
Nebo ve variantě sklo + pasparta. Barvu rámu a pasparty si zákazník zvolí sám nebo po dohodě vyberu osobně.  

Formát fotografie: Cena fotografie:
60 x 40 3400,- Kč
75 x 50 3900,- Kč
80 x 60 4500,- Kč
90 x 60 4700,- Kč
100 x 70 5200,- Kč

 

Fotografie je možné také zakoupit v následujících fotobankách:


Shutterstock

Dreamstime

Depositphotos

Bigstock

Adobe Stock

123RF

FauFloPhoto