Návštěvní kniha

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Jméno
Kontrola
Text
  b i u s img code url hr   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Strana:  1 2 3   další »
, foto odpovědět
Nebudeme se hádat, každý na to máme jiný názor. Máš-li potřebu mít fotografii každého živočišného nebo rostlinného druhu a pokud možno lepší než ostatní, tak co jiného to znamená, než že musíš sobě nebo někomu něco dokazovat. Jaký to má smysl? Vždycky bude někdo, kdo to vyfotí nebo upraví lépe. Zajímám se o fotografii desítky let. Moje vzory ze začátku tohoto zájmu jsou již dávno zapomenuty, protože se všechno hrozně moc posunulo vpřed. Další velcí fotografové byli převálcování mladými počítačovými "kouzelníky" a stejný osud čeká všechny. Spousta úsilí a času pro pár vteřin na výsluní. Pokud tě to živí, nemáš asi na výběr. Nechtěl bych prožívat ten tlak a pocity vyhoření. Jinak je mnohem lepší věnovat tento čas rodině. A pokud bych se ve všem výše spletl tak v jednom mám myslím pravdu. Jako autor si jistě ceníš všech svých výtvorů, ale hodně návštěvníků bude po dvaceti téměř stejných snímcích nějakého ptáka unavených a možná i znechucených a bude tě podezírat, že v tom nemáš jasno. Vyber opravdu top a ten dej zvlášť a bude-li mít někdo chuť, ať si rozklikne další složku a prohrabuje se.
, foto odpovědět
Chlape, píšeš hrozný kraviny. Trochu sebekritiky nezaškodí. Nenechat se uchlácholit od amatérů. Některé fotky jsou fajn. Dost jich je na jedno brdo, stále stejný styl. Vyhozený statisíce za techniku, najezděný tisíce kilometrů omlouváš tím, že miluješ přírodu. Jsi jeden z těch co vydupávají chráněné lokality jen proto aby jsi si něco dokázal.
icon odpověděl(a)
Na úvod. Nemám důvod mazat tento příspěvek. Ani žádný jiný co tu kdokoli zanechá. Za další. Znáte mě? Že někoho soudíte podle jeho fotografií? Sebekritický jsem v životě myslím dost. Okolí mi říká, že zbytečně moc. A co se týče techniky? A proč bych si ji nepořídil? Můžu si to dovolit na rozdíl od jiných lemplů v tomto státě co jen brečí. Jak jim všichni ubližují. A pak jdou demonstrovat za bídu. Lepší by bylo něco pro sebe udělat.To jaký život prožijeme si určujeme z velké části sami. A je to tak dobře. Za další. Naježděné kilometry ničím neomlouvám. Přírodu mám rád. A je mi zcela jedno zda si myslíte něco jiného. A co se týče chráněných lokalit. Jsem člověk co moc dobře ví jak se na takovém místě chovat. A pro vaši informaci. Já si nic opravdu nemusím dokazovat. Vím kdo jsem a kam jdu. Focení je pro mne odpočinek. Ale díky za váš názor.
, Super odpovědět
parádní fotografie .....radost pohledět !
icon odpověděl(a)
Děkuji.
, Krásné :-) odpovědět
Krásné fotky....jsem se pokochala...pohlazení pro duši :-) 1 1 1
icon odpověděl(a)
To jsem moc rád 1
, Ahoj Míšo odpovědět
Máš to tu moc hezké Míšo,opravdu se je čím chlubit!
icon odpověděl(a)
Ahoj Andrejko, děkuji za návštěvu. Budu rád pokud se budeš vracet.
, Zasneni odpovědět
Michale, na vystavu to uz urcite je... treba do galerie Portyc 1 ... rad jsem se alespon na chvili zasnil u techto fotek ... clovek si uvedomi jak je priroda krasna 10
icon odpověděl(a)
Ahoj, díky za povzbuzující řádky :-) . Jedna nabídka se již na příští rok objevuje v Písku tak uvidíme jak to celé dopadne. Příroda je krásná! Jen je škoda, že lidi to stále v mnoha případech nevidí a chovají se opačně.
, - odpovědět
Že by skutečně už začalo jaro? :-)
icon odpověděl(a)
Je to tak 1 . Už to konečně začalo.
, koukání odpovědět
Michale,
myslím,že umíš jako profík,jsi perfekcionalista,je to znát,nebud tak skromný,již je toho na výstavu, tak hurá na to 5
icon odpověděl(a)
No znáš mne 5 . Slyším to od více lidí. Ale necítím se prezentovat fotky veřejně (výstava). A mám dojem, že nemám tolik zajímavého materiálu zatím.
, Pochvala odpovědět
Perfektní ,barevně vyvážené,a nevím jak to děláte,super světlo,moc pěkná podívaná ,jako bych tam byl s Váma :) jdu šetřiti na dlouhá kvalitní skla ...
icon odpověděl(a)
Začnu od konce. Asi se o tom budou vést debaty stále. Člověk si tu myšlenku natolik vsugeruje, že když si pořídí drahou techniku zlepší se tím pádem kvalita jeho fotografií. Po rychlém pořízení člověk stejně rychle procitne ze sna a zjistí, že je potřeba víc než jen drahé sklo. Já nevím. Spíš si myslím, že to tak není. Sice mám pěknou techniku, ale i já sám cítím, že se mám stále kam posouvat a tím myslím kvalitu fotografií. Ještě nejsem spokojený a asi nikdy nebudu. Člověk se stále učí a poznává. Pěkná fotografie se dá nafotit i mnohem levnější technikou. A na internetu se dá najít spousta takových fotografií. Bezpochyby ten nejdůležitější prvek je stejně osoba co hledí do hledáčku fotoaparátu. Sám člověk vytváří výslednou fotografii a technika je jen nástroj k dosažení samotného cíle. Ale v určitých situacích se taková technika určitě hodí. Lhal bych pokud bych tvrdil opak. Děkuji za stopu na mém webu 1 .
, :) odpovědět
Ahoj Míšo,
moc ráda jsem se pokochala krásnýma fotkama!! Jde vidět,že je to Tvůj velký koníček :) Přeji Ti stále více a více takových fotek a zážitků u focení :)
Pozdrav z Moravy posílám 1 1
icon odpověděl(a)
Ahoj,
to jsi mne potěšila, že jsi se přišla podívat. A doufám, že Tě něco zaujalo. Díky za návštěvu. 1

Strana:  1 2 3   další »